opona Continental AllSeasonContact 195/55R15 89R
producent:Continental
model bieżnika:Continental AllSeasonContact
szerokość:195
profil:55
średnica:15
indeks nośności:89
indeks prędkości:R
przeznaczenie:samochody osobowe
sezon:opony całoroczne
brak informacji o etykiecie opony Continental AllSeasonContact 195/55R15 89R ☹

sprawdź cenę!

Opony Continental AllSeasonContact ( 195/55 R15 89H XL ) produkowane są przez firmę Continental i przeznaczone są do samochodów osobowych. Continental AllSeasonContact ( 195/55 R15 89H XL ), jak i wszystkie opony z serii Continental AllSeasonContact, mogą być używane w okresie letnim oraz zimowym.

Szrokość opony wynosi 195 mm, profil 55. Opona Continental AllSeasonContact ( 195/55 R15 89H XL ) może być montowana na felgach o średnicy 15".

Indeks prędkości to R, co oznacza, że pojazd wyposażony w opony Continental AllSeasonContact ( 195/55 R15 89H XL ) może poruszać się z maksymalną prędkością 170 km/h.

Indeks nośności to 89. Nacisk na oponę Continental AllSeasonContact ( 195/55 R15 89H XL ) może wynosić maksymalnie 580 kg.

Continental All Season Contact Jedna opona, cztery pory roku ULEPSZONE DZIĘKI NIEMIECKIEJ TECHNOLOGII Innowacyjne bezpieczeństwo i skuteczność przez cały rok. Pełna kontrola i równowaga przez cały rok. Wykorzystując niemiecką technologię i swoje bogate doświadczenie w sektorze motoryzacyjnym, Continental oferuje opony klasy premium zapewniające kontrolę we wszystkich sytuacjach na drodze. Innowacyjne bezpieczeństwo i skuteczność przez cały rok dzięki AllSeasonContact. Idealnie nadaje się dla szerokiej gamy pojazdów, takich jak Opel Adam, Ford Fiesta, Audi A3, Mercedes klasy A i innych Niezwykła przyczepność na zaśnieżonych i mokrych nawierzchniach zimą dzięki wielosezonowej mieszance posiadającej właściwości adaptacyjne. Dzięki Winter Performance Resins (wykorzystaniu żywicy zachowującej właściwości w warunkach zimowych) oraz dużej zawartości krzemionki w mieszance Traction Silica Compound, nowe oponyAllSeasonContact™ zawsze pozostają elastyczne. Ta zdolność do przystosowywania zapewnia doskonałe zachowanie się na pokrytych śniegiem i mokrych nawierzchniach zimą. Właściwe zachowanie się podczas hamowania na suchej i mokrej nawierzchni latem możliwe dzięki elastycznemu wielosezonowemu bieżnikowi. Jako godny zaufania partner, nowe opony AllSeasonContact™ sprawdzają się w każdych warunkach w okresie letnim. Odpowiedzialna jest za to kombinacja otwartych barków dla lepszej ochrony przed aquaplaningiem oraz sztywnego bieżnika z minimalną ilością lameli dla lepszego prowadzenia oraz hamowania na suchych nawierzchniach. Najlepsza w swojej klasie pod względem oporów toczenia, dzięki wielosezonowej, optymalizującej energię konstrukcji. Niezwykle niski opór toczenia, dzięki zoptymalizowanej geometrii ściany bocznej, oraz optymalna głębokość bieżnika pozwalają znacząco zmniejszyć zużycie paliwa, nie zmniejszając przy tym bezpieczeństwa.

dodaj opinię o oponach Continental AllSeasonContact 195/55R15 89R

comments powered by Disqus